Duben 2014

Spring photoshoot for Adidas NEO

26. dubna 2014 v 18:43 | Beth |  Photoshoots
Ahoj, přidávám photoshoot pro jarní kolekci značky ADIDAS NEO. Seleně to na fotkách vážně moc sluší. Mě se nejvíce líbí boty, které má na čtrnácté fotce. Selena má na fotkách oblečené :
1-4: černo-bílé pruhované rifle,černý top a kytičkovanou bundu s černými rukávy a černé boty ADIDAS NEO
5-9: černé kytičkované šaty, šedou bundičku a černé boty ADIDAS NEO
10-12: černé rifle,šedé třičko a kotníkové boty ADIDAS NEO
13-15: modré rifle, černý nátělník, růžové boty,bílé boty a černé balerínky
více fotek v celém článku:).

image host image host image host image host image host

Personal Photos #13

25. dubna 2014 v 22:09 | Beth |  Personal Photos
Přidávám fotku z 16.3.2014. Selena je na ni s její malinkou sestřičkou Gracií. Je neskutečně roztomilá a myslím že je Selena moc ráda že jí má. Na fotce se obě usmívají a moc jim to sluší. Sel fotku přidala na svůj instagram.
BTW: Prosím dejte mi hlas TADY ... děkuji

image host

Selena & Justin in Texas

25. dubna 2014 v 21:44 | Beth |  Candids 2014
Dne 7.44.2014 byla Selena spatřena s Justinem v centru města McAllen, Texas! Přidávám také krátké jedenácti sekundové video, na které se určitě podívejte. Jde je na něm zřetelně poznat a musím říct že jím to spolu slušelo:3. Škoda že fotky nejsou v lepší kvalitě:/.
image host image host image host

Personal Photos #12

24. dubna 2014 v 20:57 | Beth
Ahojte všichni ! Přidávám osobní fotku Seleny, kterou přidala na svůj instagram se vzkazem pro své fanoušky. Fotka není v moc dobré kvalitě, pro:
Hidalgo, I've missed this :) ill see you soooon

image host

Vyhodnocení soutěže

23. dubna 2014 v 14:25 | Beth
Omlouvám se že má vyhodnocení zpoždění, ale o Velikonocích jsem vůbec neměla čas . Doufala jsem, že se zapojí více lidí a aspoň je to pro mě ponaučení. Piplala jsem se s tím docela dlouho a zapojili se 4 lidi, ikdyž jsem měla v ten den nejvyšší návštěvnost od aktivace. Docela mě to mrzí.

Tak už k výsledkům :
na krásném prvním místě se 14ti body se umístila xoEll
a na druhém místě se stejným počtem bodů (8) se umístili Bex a Peťúš
všem moc děkuji za účast a za to, že jste si na soutěž udělali čas ... moc si toho vážím:)

Abych se přiznala jak jsem dělala soutěž nevěděla jsem, co budu mít za ceny tak jsem vám chtěla dát hmotné ceny ale takhle to nemá cenu:) Tak vám udělám Reklamu na váš blog v menu a možná animaci nebo něco takového:) /v průběhu týdne doplním/

Selena in LA

20. dubna 2014 v 21:36 | Beth |  Candids 2014
Ahoj, omlouvám se že jsem celý den nepřidávala články, ale objížděli jsme ''celou rodinu'' a neměla jsem vůbec čas a přístup k internetu. Tak vám alespoň přidávám Candids z 5.března. Selena byla vyfocena v L.A. a to jak přijela autem na nějáké jednání a po zkončení si zajela do In - N - Out Burger. Na sobě měla černý top,bílé kalhoty a bílo-černé sandále. Vlasy měla opět rozpuštěné. Podívejte se na fotky:).

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

Selena arriving at a dance studio in LA

19. dubna 2014 v 18:00 | Beth |  Candids 2014
4.3.2014 - Selenu při příjezdu do tanečního studia v L.A. v kalifornii zastihli paparazzi. Sel měla na sobě černý top se zlatým nápisem, stříbrno-bílé tepláky,šedé ponožky/podkolenky,černé sluneční brýle,velký zlatý náramek a boty z její kolekce adidas neo. Vlasy měla rozpuštěné. Tento outfit se mi moc líbí.
image host image host image host image host image host

Vanity Fair Oscar Party

18. dubna 2014 v 22:23 | Beth
Přidávám fotografie z 2. března , kdy se Sel zůčastnila akce ''Vanity Fair Oscar Party''. Na sobě měla oblečení od Emilio Pucciho. Měla na sobě opravdu krásné zlaté šaty a vlasy rozpuštěné. Vážně moc ji to slušelo. Více fotek v celém článku.

image host image host image host image host image host

Leaving her stylists house

18. dubna 2014 v 22:04 | Beth |  Candids 2014
1.března paparazzi vyfotili Selenu, když opouštěla dům své stylistky v Beverly Hills v Kalifornii. Asi si k ní zašla jenom na návštěvu nebo se s ní přijela poradit ohledně nějákého outfitu. Selenino oblečení na tento den se mi strašně líbí. Zvolila černé tričko,černou koženou bundu a šedý pletený šál, tmavé kalhoty a černé kozačky.

image host image host image host image host image host

Personal Photos #11

18. dubna 2014 v 21:46 | Beth |  Personal Photos
Přidávám tři osobní fotky ze Seleniného instagramu. Fotky už jsou starší, ale jelikož přidávám starší fotky tak si myslím že by tady neměly chybět.
image host image host image host image host