Prosinec 2009

Photo Of The Month (December)

4. prosince 2009 v 13:12 | Lexie |  Photo Of The Month
Protože nám začal nový měsíc, toť Prosinec :) nerada bych zapomněla na ty věcičky v menu :) Ať nedělám fotku na Prosinec moc složitě, dám tady fotku, a do pár dní bude odhlasováno :) Ták, vybrala jsem fotky s vánoční tématikou, ale musím upozornit, že dvě fotky jsou z jednoho shootu :D Ták, vybírejte :)


Daily-Leighton.blog.cz - New Family Site .. :)

1. prosince 2009 v 16:26 | Lexie
Ahojky všichni :) Jsem tady a mám pro Vás malý oznámko - nový blog .. Je o úžasné herečce Leighton Meester, kterou můžete znát ze seriálu Gossip Girl ♥ .. Ne že bych tady končila (zatím ne :D) ale mám jej připraven pro 'nejhorší chvíle' .. Rozhoduju se, jestli tento nepozastavím, protože důvodů je mooc .. Nenovinky, další a další blogy o Seleně .. Ale nepředbíhejme .. nechám si to projít hlavou .. Ale na blogu zůstanu (Daily-Leighton) .. Neberte to hlavně, že končím (možná pak, ale ještě ne :D) Ták se prosím podívejte → DAILY-LEIGHTON.blog.cz

Twitter #80

1. prosince 2009 v 13:18 | Lexie
Dobré odpoledne :) Omlouvám se, že jsem tady včera nebyla, ale měla jsem hodně věcí do školy, ale nakonec jsem nešla, protože jsem musela k doktorce s kotníkem a ta mě poslala, že dostanu sádru :( Tak dneska ani zítra nebudu ve škole .. Takže teď buď skáču po jedné noze, nebo pohybuji o berlích :( Což je otrava :( .. Jdeme na novinky a dneska tady asi budu :) ..
_____________________________

Zítra všichni v House of Blues v Dallasu !!!! V noci :)

***

Rychlá přestávka při zvukové zkoušce ... Doufám, že jste připraveni na párty v Dallasu !!!! Mám navíc i nějaké lístky, tak pokud nemáte, budu rozdávat !!

***

Děkuju Ti, Dallase !! Dneska v noci to bylo nejlepší. Nemůžu se dočkat, až zase přijedu.

23.11.2009 - 29.11.2009

1. prosince 2009 v 13:11 | Lexie
Pondeli: 20
Utery: 32
Streda: 27
Ctvrtek: 23
Patek: 29
Sobota: 86
Nedele: 57

Celkem: 274
Móc děkuju :) :-*